تبلیغات
onlyvolley - نتایج مرحله رفت مسابقات نیمه نهایی لیگ برتر
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

onlyvolley
 
onlyvolley-onlyurmieh

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 31 فروردین 1390 توسط hamed volley

مرحله رفت مسابقات نیمه نهایی لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای كشور عصر امروز با انجام چهار مسابقه انجام شد.

در تهران خانه والیبال پذیرای تیمهای دو مربی جوان و آینده دار كشورمان بود . از ساعت 15:50 دقیقه تیم والیبال پیكان میزبان  باریج اسانس كاشان بود كه شاگردان مصطفی شجاعی كه تماشاگران زیادی را به خانه والیبال تهران آورده بودند  با بازی خوب خود عرصه را برای خودرو سازان تهرانی تنگ كردند. تا جاییكه این  مسابقه تا پنج گیم به درازا كشید و حتی دو تیم در امتیاز 14 در گیم پنجم برابر شدند   ولی باز هم  این شاگردان پیكان اكبری بودند كه طبق معمول در مصاف های تنگاتنگ و حساس پیروز شدند.

در استان البرز ، سایپا به سكان داری فرهاد نفرزاده به مصاف كاله مازندران رفت . البرزی های میزبان  با بازی منطقی خود موفق شدند سه گیم از چهار گیم این مسابقه را از آن خود كنند و با نسبتا خیالی آسوده برای بازی برگشت در روز یكشنبه به مصاف آملی ها روند.
 
در مشهد الرضا ، ابومسلم میزبان كه حتی با شكست در مقابل باریج اسانس كاشان (در بازی قبل ) چیزی از ارزش های این تیم  كم نشد ، ولی این بار  در برابر  شاگردان كرمانی ناصر شهنازی 3 بر یك مغلوب شدند تا  برای امید داشتن به كسب مقام پنجمی راهی جز برد كرمان در خانه نداشته باشند. 

 

در رشت تیم پرمهره داماش گیلان كه نصف بازیكنان تیم ملی ایران در بازیهای آسیایی گوانجو را در اختیار دارد در دیداری  نفس گیر  برابر  مهد والیبال ایران قرار گرفت. شاگردان حسین معدنی توانستند تنها دو گیم از پنچ گیم این مسابقه را از شاگردان سید عباسی بگیرند تا داماشی ها برای جبران مافات محكوم به برد ارومیه در مهد والیبال ایران شوند.

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ