تبلیغات
onlyvolley - راهیابی شهرداری تبریز به نیمه نهایی دسته یک والیبال باشگاه های کشور
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

onlyvolley
 
onlyvolley-onlyurmieh

به وبلاگ من خوش آمدید
 


به گزارش والیبال تبریز از مهر: تیم والیبال شهرداری تبریز با غلبه بر تیم شهرداری یاسوج به مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور راه یافت.

به گزارش خبرنگار مهر در تبریز، شهرداری تبریز و یاسوج عصر چهارشنبه با حضور سه هزار نفر تماشاگر با یکدیگر به رقابت پرداختند و شهرداری تبریز با نتیجه سه بر یک حریف یاسوجی خود را توانست از سد خود بردارد.

شهرداری تبریز در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با نتایج 25 بر 16، 25 بر 23 و 25 بر 16 به برتری رسید و تنها در ست سوم نتیجه را با حساب 26 به 24 به حریف یاسوجی خود واگذار کرد.

سرداوری این دیدار را اصغر حاجی کاظمی و داوری آنرا وحید پورکاشیان بر عهده داشت.

تیم والیبال شهرداری تبریز در دو بازی قبلی خود با تیم شهرداری یاسوج در تبریز با نتیجه سه بر دو به پیروزی رسیده و در یاسوج با نتیجه سه بر یک نتیجه را به حریف خود واگذار کرده بود.

علی تقی نژاد، مهدی کریمی، پرویز  صمداو، حسین والایی، نادر هوشیار و دیمیتری ایوانکو و عادل هوشیار  نفرات اصلی تیم شهرداری در این دیدار بودند و 'قاسم تاجری' مربی و پیشکسوت مجرب والیبال آذربایجان، سرمربیگری این تیم را بر عهده داشت.

تیم والیبال شهرداری تبریز در مرحله نیمه نهائی لیگ دسته یک باشگاه های کشور با تیم حفاری اهواز  بازی می کند که در صورت موفقیت به رقابت های لیگ برتر صعود خواهد کرد.

والیبال آذربایجان شرقی که در سال های نه چندان دور همراه با آذربایجان غربی جزو قطب های مهم این رشته ورزشی در کشور بود، طی سال های اخیر به دلیل عدم حمایت های لازم حضوری کمرنگ در این عرصه داشته است.

والیبال دوستان تبریزی امیدوار هستند با صعود تیم شهرداری به لیگ برتر بار دیگر این رشته مهیج و زیبا در این خطه از میهن اسلامی احیا شده و رونق گذشته خود را باز یابد.

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ