تبلیغات
onlyvolley - بازی مهیج و آشتی تماشاگران با والیبال
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

onlyvolley
 
onlyvolley-onlyurmieh

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ جمعه 20 اسفند 1389 توسط hamed volley

به گزارش والیبال تبریز از سایت تربیت بدنی :شهرداری تبریز در مرحله نهایی رقابتهای لیگ دسته اول قهرمانی باشگاههای کشور مرحله حذفی رقابتها برابر تیم چهارم گروه ب شهرداری یاسوج به برتری 3 بر2 دست یافت.
صفارایی شاگردان قاسم تاجری و ایرج مظفری هم دیدنی بود و هم مهیج و از سویی دیگر آشتی تماشاگردان و علاقمندان با والیبال تبریز بود.
در این بازی مهیج که 2 ساعت 35 دقیقه به طول کشید ابتدا تیم شهرداری تبریز 25 بر 21 به راحتی ست نخست را با اسپک های مهدی کریمی از آن خود کرد ، در ست دوم و سوم ورق برگشت و تیم شهرداری یاسوج با نتایج 25 بر 16 و 25 بر 21 سکوت را 1500 تماشاگر تبریزی هدیه کرد ولی مهیج ترین و ماراتن این دیدار در ست چهارم رقم خورد و دو تیم پس از 40 دقیقه رقابت در یک گیم به نتیجه 37 بر 35 رسیدند تا شهرداری تبریز برنده این گیم شده و سالن پیر اقدمی شاهد شور و شعف مردم تبریز باشد .
گیم پنجم نیز تقابل قاسم تاجری و بابک مظفری بسیار نزدیک بود و هر دو مربی با رسیدن به عدد 12 هر 6 تعویض خود را انجام داده بودند و این شهردای تبریز و تماشاگران فهیم آن بود که شادی را با رسیدن به عدد 16 بر 14 با هم تقسیم کردند .
این دیدار یک میهمان ویژه را هم داشت و آن یداله کارگرپیشه مرد بی همتای والیبال آذربایجان و ارومیه در سرای شهید اقدمی تبریز بود.
قضاوت این دیدار را مسعود یزدان پناه برعهده داشت و محمد عشق دوست کمک وی در این دیدار بود و فدراسیون والیبال خلیل یگانه مجد را برای نظارت بر اجرای مسابقه و داوری به تبریز اعزام کرده بود.
تیم والیبال شهرداری تبریز در بازی برگشت خود چهارشنبه اینده در یاوسج دوباره به مصاف این تیم می رود و در صورت بردن تیم شهرداری تبریز ، این تیم به جمع 4 تیم برتر دسته اول و رد صورت باخت تبریزی ها بازی سوم با یاسوج 14 فرودین 90 در تبریز برگزار خواهد شد.
در مرحله نهایی رقابتهای لیگ دسته اول قهرمانی باشگاههای کشور مرحله حذفی 8 تیم حضور دارند که تیمهای اول گروه با چهارم گروه و دوم با سوم گروه پیکار می کنند.

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ