تبلیغات
onlyvolley - نگاهی بر دیدارهای دو هفته آخر گروه “ب”
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

onlyvolley
 
onlyvolley-onlyurmieh

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 17 اسفند 1389 توسط hamed volley

با گذشت دوازده هفته از آغاز ماراتن سوپرلیگ والیبال کشور، تنها دو هفته به پایان این رقابتهای فرصت باقیست. دو هفته ای که بی شک همانند هفته های گذشته آبستن حوادث پرشماری در سطح اول والیبال کشور خواهد بود.

نگاهی مختصر بر جدول گروه دوم این رقابتهای می تواند به آسانی این پیام را به هر مخاطبی منتقل کند که میانه این گروه جدالی محکم را شاهد است. تیمهای ارومیه، پرسپولیس، ابومسلم و حتی پتروشیمی امیدهای خود را برای صعود زنده می بینند.

هفته ماقبل آخر با دیدار پرسپولیس – آلومینیوم بندرعباس آغاز می شود. پرسپولیس به خوبی می داند که برای صعود چاره ای جز شکست بندرعباس ندارد. دیدار آخر پرسپولیس نیز برابر ابومسلم خواهد بود که باعث می شود در صورت عدم کامیابی در این دیدار فشار مضاعی بر این تیم وارد شود.

در آنسوی کشور ابومسلم میزبان ارومیه خواهد بود. مشهدی ها که در مقاطعی از نیم فصل اول صدرنشین لیگ بودند، حال در منجلاب اما و اگر برای صعود قرار گرفته اند. با توجه به دو دیدار ابومسلم در دو هفته اخر، صعود این تیم به طور کامل در گرو نتایج خود این تیم است. پیروزی و شکست در این دو دیدار سرنوشت ابومسلم را رقم خواهد زد.

ارومیه اما وضعیتی متفاوت دارد. بازی با ابومسلم در مشهد به نظر کمی دشوار می آید. در دیدار آخر نیز ارومی ها میزبان پتروشیمی خواهند بود که با توجه به حماییت تماشاگران در دیدارهای خانگی، ماهشهری ها کار ساده ای نخواهند داشت. ارومیه در صورت برد دیدار با ابومسلم، تقریبا رتبه سوم خود را قطعی خواهد کرد. در صورت شکست اما فلامینگوها باید علاوه بر برد دیدار آخر خود، نظاره گر نتیجه دیدار ابومسلم – پرسپولیس باشند تا ابومسلم، پرسپولیس را شکست دهد.

گرچه با توجه به دو دیدار باقیمانده شانس پتروشیمی برای صعود بسیار کم به نظر می رسد، ولی روزنه امید هنوز برای این تیم باز است و ماهشهریها در صورت کسب دو پیروی از دو دیدار آتی خود می توانند به عنوان تیم چهارم به دور بعد صعود کنند. امری که برای پتروشیمی بسیار بعید می نماید.

با توجه به وضعیت جدول و برنامه بازی ها، حال باید به نظاره نشست و منتظر جدال غولهای والیبال ایران در میدان بود.

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ