تبلیغات
onlyvolley - ارومیه در دیداری جذاب بندرعباس را شکست داد
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

onlyvolley
 
onlyvolley-onlyurmieh

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 12 اسفند 1389 توسط hamed volley

تیم والیبال ارومیه در دیداری جذاب بندرعباس رامغلوب کرد.

به گزارش خبرگزاری والیبال ایران در ادامه رقابتهای لیگ برتر والیبال کشور و از هفته پنجم دور برگشت، تیم ارومیه موفق شد در دیداری محکم با نتیجه سه بر صفر از سد آلومینیوم بندرعباس عبور کند.

در این دیدار که از ساعت ۱۷ و با حضور قریب ۱۵۰۰ تماشاگر در سالن الغدیر ارومیه برگزار شد، والیبالیستهای ارومیه ای با ارئه یک بازی برتر نتیجه را سه بر صفر به سود خود خاتمه دادند. ستهای این دیدار به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۱ ، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۳ به سود تیم ارومیه خاتمه یافت. از بازیکنان شاخص ارومیه در این دیدار می توان به رناتو آدورنلاس و حامد رضایی اشاره کرد.

در حاشیه این دیدار می توان به حضور سربازان لشکر ۶۴ ارومیه در سالن اشاره کرد که همگام با سایر تماشاگران به تشویق تیم ارومیه پرداختند. نکته جالب آشنایی آنها با شعارهای هواداران تیم و همراهی تمام و کمال با این تشویقها بود.

ایرج میکائیل زاده لیبروی دوم تیم که پس از مصدومیت علیزاده، به عنوان یار اصلی در بازیها حضور می یافت، در این دیدار دچار مصدومیت شد. مصدومیت میکائیل زاده جوان به حدی بود که با آمبولانس راهی بیمارستان شد. نکته عجیب در این خصوص تاخیر آمبولانس بود که موجب شد اقدامات اولیه در استادیوم صورت بگیرد.در ادامه آرمان منافی آذر با پوشید لباس لیبرو عهده دار این پست شد و بازی خوبی نیز به نمایش گذاشت.

گفتنی است تیم ارومیه در بازی بعد به مصاف ابومسلم خراسان رضوی خواهد رفت.

طبقه بندی: اخبار والیبال ارومیه، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ