از ساعت ۱۷ عصر چهارشنبه ۱۱ اسفندماه، بار دیگر شاهد سوت آغاز مسابقه ای خواهیم بوذ که قلب تپنده والیبال ایران را لرزشی دوباره خواهد داد.

تنها نماینده والیبال ارومیه که هم اکنون در رده چهارم جدول قرار دارد، پس از آغاز بد نیم فصل دوم حال به خود آمده است. شکست خانگی برابر پرسپولیس باعث شد تا مشکلات موجود در تیم بیشتر شود. پرداخت نشدن قسط دوم بازیکنان، مشکلات مدیریتی و … با تقویت حاشیه ها، تمرکز تیم را برهم زد. خبر مصدومیت عبدالرضا علیزاده نیز آب سردی بود بر پیکره تیم. ولی دیدار خارج از خانه برابر گنبد بار دیگر ثابت کرد که ارومی ها مرد روزهای سخت هستند. تحمیل شکست سنگین بر تیم جواهری باعث شد تا آرامش نسبی در اردوی والیبال ارومیه حکمفرما شود. ایرج میکائیل زاده نیز در این دیدار نشان داد که علیرغم سن کم، لیبروی قابل اطمینانی است.

حال دیدار حساس دیگری در پیش روی مردان والیبال چی چست است. علیرغم تمام مشکلات موجود و جریان خاصی که قصد ایجاد حاشیه برای تیم دارد، فلامینگوها هم قسم شده اند تا با ارائه والیبالی خوب از سد آلومینیوم بگذرند.

جنوبیها گرچه در رده ای پایین جدول جای خوش کرده اند ولی سید عباسی باید به این نکته نیز توجه کند که بندرعباس تیم دست و پا بسته ای نیست. والیبالیستهای این تیم در دیدارهای گذشته خود تیم های مطرح را اذیت کرده اند. مطمئنا تیم ارومیه نیز در صورت دست کم گرفتن حریف روز سختی را تجربه خواهد کرد.

بدون شک حضور پرشور تماشاگران ارومیه ای در این دیدار نیز بسیار مثمر ثمر خواهد بود. هوادارانی که استادیوم الغدیر را به جهنمی برای تیم مهمان تبدیل می کنند ، به طور قطع جز دو امتیاز چیز دیگری طلب نخواهند کرد./