تبلیغات
onlyvolley - هفته چهارم دور برگشت هم به پایان رسید
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

onlyvolley
 
onlyvolley-onlyurmieh

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 5 اسفند 1389 توسط hamed volley
جریمه عابدینی كارساز شد و داماش شیب صعودی گرفت / دانشگاه آزاد مانع بزرگ بانكی ها / كرمانی ها شگفتی ساز هفته / ابومسلم باخت و بالا رفت / خودروسازان صدرنشینی خود را تثبیت كردند/ كاله در تعقیب پیكان و قهرمانی / ارومیه سه ست را مثل هم برد /

 

هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای كشور امروز چهارشنبه چهار اسفند 89 با انجام هشت مسابقه در تهران و شهرستانها برگزار گردید.

سهم پایتخت در این هفته سه مسابقه بود كه در دیدار اول پیكان مدافع عنوان قهرمانی به مصاف پرسپولیس غیر قابل پیش بینی رفت. خودروسازان تهرانی ست اول را ناباورانه 25 بر 21 از دست دادند ولی به خود آمدند و ست های بعدی را 25 بر21 و 25 بر23و 25 بر 18 از آن خود كردند و 3 بر یك پیروز این میدان شدند. در بازی دوم در خانه والیبال تهران دانشگاه آزاد كه با آمدن رضا ابراهیمی جان تازه ای گرفته به مصاف سوپر تیم بانك كشاورزی كه در هفته گذشته نصف تیم ملی را شكست داده بودند رفت. شاگردان رضا ابراهیمی توانستند در سه ست پیاپی شاگردان مسعود آرمات را با امتیازات 25 بر 22 و 20 و 23 شكست دهند.

در یزد ، كرمان شگفتی ساز هفته شد و سه بر صفر پیشگامان كویر یزد را با امتیازات 26 بر 24 ، 25 بر 20 و 25 بر 20 از پیشرو برداشت و ثابت كرد موفقیت هایش در ابتدای فصل اتقاقی نبوده. در این مسابقه گل محمدسخاوی روز فوق العاده ای را پشت سر گذاشت.

در گنبد ، بازرگانی جواهری مغلوب بازی خوب شاگردان سید عباسی شدند و ارومیه 3 بر صفر بر گنبدی ها پیروز شد. از نكات جالب این مسابقه كه یك ساعت و نیم به طول انجامید ، پیروزی ارومیه در سه ست با امتیازات 25 بر 20 ، 25 بر 20 و 25 بر20 بود.

در رشت ، داماش كه به نصف تیم ملی معروف است و در هفته قبل، از شاگردان مسعود آرمات شكست خورده بود و گفته می شد كه مدیر عامل این باشگاه ، تیم را به دلیل باخت های اخیر جریمه كرده ، امروز ساعت 17 برای جبران مافات به مصاف باریج اسانس رفت و در سه ست پیاپی با قاطعیت فاتح این میدان شد. شاگردان حسین معدنی در مدت 80 دقیقه با درخشش حمزه زرینی توانستند با یك بازی فوق العاده ، باریج اسانس كاشان را 25 بر 22 ، 25 بر 23 و 25بر 11 در مدت یك ساعت و 20 دقیقه شكست دهند.

 

در بندرعباس ، آلومینیوم المهدی این شهر میزبان كاله مازندران كه قهرمانی در لیگ را برای خود دور از دسترس نمی بیند بود كه آملی ها با سكان داری بهروز عطایی 3 بر صفر با امتیازات 23 بر 25 ، 23 بر 25 و 25 بر 27 میزبان خود را شكست دادند و جایگاه خود را در رده دوم محكم كردند.

در دیگر بازی این هفته پتروشیمی ماهشهر میزبان ابومسلم خراسان بود كه پتروشیمی ابومسلم را شكست داد تا ابومسلم بالا برود.در این بازی پتروشیمی 3 بر یك شاگردان قوچانی نزاد را با امتیازات 25 بر 19 ، 17 بر 25 ، 33 بر 31 و 25 بر 21 شكست دادند و به یك پیروزی شیرین خانگی دست یافتند. و ابومسلم به دلیل معدل پوئن بهتر نسبت به تیم پرسپولیس در جدول رده بندی یك رده صعود كرد و بالای پرسپولیس قرار گرفت.

 

 در آخرین دیدار این هفته كه طبق معمول در خانه والیبال برگزار شد ، از ساعت 19 دو تیم سایپای صدرنشین و ارتعاشات صنعتی قعر نشین به مصاف هم رفتند كه شاگردان دكتر نفرزاده توانستند 3 بر یك ارتعاشات صنعتی ایران را با حساب 25 بر 15 ، 30 بر 28 ، 25 بر 17 و 25 بر 18 شكست دهند و صدر نشینی خود را هرچه مستحكم تر كنند.

///انتهای خبر

 

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ