تبلیغات
onlyvolley - برنامه هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر مردان
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

onlyvolley
 
onlyvolley-onlyurmieh

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 2 اسفند 1389 توسط hamed volley

 

هفته چهارم از دور برگشت مسابقات لیگ برتر مردان روز چهارشنبه چهارم اسفند ماه با برگزاری 8 مسابقه در شهرهای مختلف آغاز خواهد شد.

ابتدا و از ساعت 15 در تهران حساس ترین بازی گروه دوم بین دو تیم پیكان و پرسپولیس تیم های اول و چهارم جدول این گروه به مصاف هم خواهند رفت.پیكانی ها در این هفته ها بسیار با اقتدار ظاهر شدند و انتظار می رود در این هفته هم این روند را ادامه دهند.و از آن سمت هم پرسپولیس با برد ارزشمند هفته ی گذشته در ارومیه از روحیه ی فوق العاده ای برای این مسابقه برخوردار است.دیدار رفت این دو تیم كه با برتری پیكانی ها همراه بود حاشیه های زیادی داشت كه امیدواریم در این بازی به جای این حاشیه ها شاهد بار فنی بالایی در این میدان باشیم.

در همین ساعت یعنی در ساعت 15 شهر یزد شاهد دیداری حساس بین تیم های پیشگامان كویر یزد و كرمان خواهد بود یزدی ها تلاش می كنند در این مسابقه با كسب پیروزی یك قدم به رده ی چهارم نزدیك تر شوند تا در هفته های پایانی حسرت دو امتیاز این بازی خانگی را نخورند اما در آن سو شاگردان ناصر شهنازی در صدد هستند با این پیروزی تا حدی جبران امتیازات از دست رفته را در این هفته ها بكنند.

اما از ساعت 17 و در 5 شهر به صورت همزمان 5 مسابقه برگزار خواهد شد كه در رشت از گروه اول مسابقات تیم داماش گیلان كه هم اكنون در رده ی سوم جدول این گروه قرار دارد باید به مصاف تیم دوم این گروه و پدیده ی این فصل تیم باریج اسانس كاشان برود.داماشی ها در هفته ای كه گذشت چهارمین شكست فصل را در برابر بانك كشاورزی در تهران تجربه كردند و از آن سو كاشانی ها با انجام یك مسابقه روان موفق به شكست تیم كرمان شده بودند.دیدار رفت این دو تیم در كاشان با برتری تیم میزبان پایان یافته بود.

در ماهشهر تیم بحران زده ی پتروشیمی میزبان تیم دوم جدول این گروه ابومسلم مشهد می باشد.با آغاز دور برگشت این بازی ها تیم پتروشیمی روند نزولی را پیش گرفت و با باخت های متوالی از كورس برای صعود جا ماند و این هفته ها برای حفظ رتبه ی كنونی می جنگد.تیم ابومسلم نیز برای مسجل كردن صعودش در این هفته ها نیاز به برد در این بازی دارد.

اما در گنبد شهری كه توقعات از والیبال این شهر بسیار بیشتر از آن چیزی است كه هم اكنون مشاهده می شود تیم  والیبال جواهری بازرگانی این شهر میزبان ارومیه ای است كه تنها راهش برای صعود به مرحله نیمه نهایی برد در این مسابقه است و هیچ راهی به جز برد و كسب همه ی امتیاز این بازی ندارد اما تیم گنبدی كه از شروع نیم فصل دوم تغییراتی را به كادر فنی تیمش وارد كرد می كوشد تا با پیروزی در خانه وضعیت امتیازی خود را بهبود بخشد و از انتهای جدول فاصله بگیرد.

در خانه ی والیبال تهران نیز در دومین مسابقه تهران تیمهای تهرانی بانك كشاورزی و دانشگاه آزاد اسلامی كه هر دو با آغاز دور برگشت متحول شده اند به مصاف هم خواهند رفت بانك كشاورزی در صورت پیروزی در این مسابقه و شكست تیم كرمان می تواند به رده ی چهارم صعود كند و شرایطش برای صعود بهتر از قبل شود.

كاله مازندران یكی از مدعیان جدی این فصل نیز در بندر عباس میهمان آلومینیوم المهدی خواهد بود.

و اما سرانجام در آخرین بازی این هفته تیم صدر نشین سایپا البرز میهمان تیم قعر جدولی ارتعاشات خواهد بود و به نظر می رسد برای پیروزی در این مسابقه كار دشواری را پیش رو نداشته باشد و بتواند پیروزی دیگری را در كارنامه ی خود و شكست دیگری را در كارنامه ارتعاشاتی ها به ثبت برساند.

شماره مسابقه

هفته

تاریخ

ساعت

محل

تیم میزبان

تیم میهمان

ناظر

داور اول

داور دوم

81

4

4/12/87

15

تهران

پیكان

پرسپولیس

درخشنده

شفقی

ترابی

82

4

4/12/87

17

تهران

دانشگاه آزاد

بانك كشاورزی

حاتمی

راهجردیان

عشق دوست

83

4

4/12/87

19

تهران

ارتعاشات صنعتی

سایپا

خوشدل

یزدان پناه

قریب

84

4

4/12/87

15

یزد

پیشگامان كویر

كرمان

حق بین

جعفری

پوركاشیان

85

4

4/12/87

17

رشت

داماش گیلان

باریج اسانس

حداد

فیروزی

اكرمی

86

4

4/12/87

17

ماهشهر

پتروشیمی بندرامام

ابومسلم

صدری

شاهمیری

سرمست

87

4

4/12/87

17

گنبد

بازرگانی جواهری

ارومیه

صباغ

حاجی كاظمی

ذوقی

88

4

4/12/87

17

بندر عباس

آلومینیوم المهدی

كاله مازندران

كشفی

پوركاشیان

انصاری

هم اكنون تیمهای سایپا، باریج اسانس كاشان،داماش گیلان و كرمان در گروه اول و تیمهای پیكان تهران،ابومسلم،كاله آمل و پرسپولیس در گروه دوم به ترتیب در رده های اول تا چهارم جدول گروه خود قرار گرفتند.

 

 

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ