تبلیغات
onlyvolley - برنامه مسابقات قهرمانی مردان آسیا اعلام شد
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

onlyvolley
 
onlyvolley-onlyurmieh

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 9 تیر 1390 توسط hamed volley
برنامه مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا كه از 30 شهریور لغایت 7 مهر ماه سال جاری با شركت شانزده تیم از سراسر قاره آسیا در تهران برگزار خواهد شد، توسط فدراسیون والیبال ایران به كنفدراسیون والیبال اعلام  شد كه  پس از بررسی های لازم  AVC موافقت خود را با برنامه پیشنهادی اعلام كرد.
بدین ترنیب شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 30 شهریور با یك بازی  در سالن شماره یك( سالن12000 نفری مجموعه ورزشی آزادی) و یك بازی در سالن شماره دو (سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی) آغاز خواهد شد كه بر نامه آن به شرح زیر می باشد:
دور مقدماتی :
چهارشنبه 30 شهریور :
1- ساعت10 – گروه A – سالن شماره یك :
هندوستان -  چین تایپه
2- ساعت 14 – گروه C – سالن شماره یک :
پاکستان – قزاقستان

3- ساعت 16 – گروه C – سالن شماره یک :
ژاپن – تایلند

4- ساعت 18 – گروه A – سالن شماره یک :
افغانستان – ایران

5- ساعت 10 – گروه D – سالن شماره دو :
قطر – ترکمنستان

6- ساعت 14 – گروه B – سالن شماره دو :
چین – سریلانکا

7- ساعت 16 – گروهD  - سالن شماره دو :
استرلیا – کره

8- ساعت 18 – گروه B -  سالن شماره دو :
اندونزی – ازبکستان

پنجشنبه 31 شهریور :
9- ساعت 10 – گروه A – سالن شماره یک :
قزاقستان – تایلند

10- ساعت 14 – گروه C – سالن شماره یک :
هند – افغانستان

11- ساعت 16 – گروه C -  سالن شماره یک :
پاکستان – ژاپن

12- ساعت 18 – گروه A – سالن شماره یک :
چین تایپه – ایران

13- ساعت 10 – گروه D – سالن شماره دو :
کره – ترکمنستان

14- ساعت 14 – گروه B – سالن شماره دو :
ازبکستان – سریلانکا

15- ساعت 16 – گروه B – سالن شماره دو :
اندونزی – چین

16- ساعت 18 – گروه D – سالن شماره دو :
استرالیا – قطر
جمعه 1 مهر :
17- ساعت 10 – گروه A – سالن شماره یک :
افغانستان – چین تایپه

18- ساعت 14 – گروه C – سالن شماره یک :
ژاپن – قزاقستان

19- ساعت 16 – گروه C – سالن شماره یک :
تایلند – پاکستان

20- ساعت 18 – گروه A – سالن شماره یک :
ایران – هند

21- ساعت 10 – گروه B – سالن شماره دو :
چین – ازبکستان

22- ساعت 14 – گروه B – سالن شماره دو :
سریلانكا – اندونزی

23- ساعت 16 – گروه D – سالن شماره دو :
ترکمنستان – استرالیا

24- ساعت 18 – گروه D – سالن شماره دو :
قطر – کره





.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ